Para Kazandıran Kitap

YAZI YAZARAK PARA KAZANIN

İnternet kazanç dünyasında bir ilk

Şansa Kalmayan Kazanç Sistemi

 

İnternet üzerinde birçok kazanç sistemleri vardır. Ancak birçok kişi bu işlerde başarısız olurlar. Ya da az kazanırlar. Çok kazananlarda vardır. Ama onlarda internet bilgili ileri seviyede olanlardır. Tanıtımını yapacağımız e-kitap sayesinde artık sadece kendi kendinize sakin bir çalışma ile sadece yazı yazarak kazanç sağlayabileceksiniz. Herkesin mutlaka ilgi duyduğu konular vardır. Kendi belirleyeceğiniz konularda doğru bilgi içeren yazılarınız artık size para kazandıracaktır. Bir web sitesine ihtiyacınız yoktur. E-kitabımızda size önerilen sitelere ücretsiz kayıt olarak işe başlayabilirsiniz. Sonra kendinize ilginiz olan bir kategori Ya da kategoriler seçersiniz ve yazı yazarsınız. Tek işiniz sadece bu kadardır.

Yazacağınız yazının bilgi ve uzunluk boyutuna göre kazancınız 5 tl ye kadar olabiliyor. Günde 10 yazı yazsanız ki bu mümkündür, kazancınız 50 tl olur. İşte gerçek bir iş ve haftalık ödeme.

ANINDA KAZANMAYA BAŞLAYIN VE KAZANÇLARINIZI 1 HAFTA SONRA ALIN.

BANLANMA, HESAP KAPATILMA, ÖDEME YAPILMAMA GİBİ DURUMLAR YOK

İşiniz ile ilgili banlanma, hesap kapatılma Ya da ödeme yapılmama gibi riskler kesinlikle yoktur. Kitabımızda ki talimatlara uygun olarak yazdığınız yazılarda kesinlikle kazançlarınızı riske eden bir durum yoktur. Çünkü yaptığınız iş ile önerilen sitelere site gelişiminde katkıda bulunacağınızdan hesaplarınızın kapatılma Ya da ödemelerinizin durdurulma gibi riskleri kesinlikle yoktur.

PEKİ NE YAZILARI YAZACAKSINIZ?

 

Ve Sizin Eklemek istediğiniz birçok kategori…

PEKİ BU ÇARK NASIL DÖNÜYOR? PARA KİMDEN ÇIKIYOR?

Web sitelerinin arama motorlarında çok hit almasını isteyen web site sahipleri sürekli olarak parayla reklam vermekte ve istedikleri sonuca da tam anlamıyla ulaşamamaktadırlar. Ancak sizlere kitabımızda anlatılan yöntemlerle yazılar yazdığınızda bu web siteleri kalıcı içerik sahibi olacaklar ve kalıcı ziyaretçi potansiyeline ulaşacaklardır. Yani Ömür boyu reklam firmalarına parayla reklam vermek yerine, aynı parayı ödeyerek gitgide yükselen bir hite sahip olmayı hedeflemektedirler. Bizler sizleri önem durumuna göre öncelikle çalışmanız gereken web siteleri hakkında bilgilendireceğiz. Ayrıca kitabımızda web site gelişimi ile ilgili çok önemli bilgiler yer almaktadır. Özellikle wordpress tabanlı web
siteleri ile nasıl on binlerce hite sahip olacağınız da anlatılmaktadır. Öyle ki kazanç sağlayacağınız web siteleri bu durumun farkında olup 1 kişinin çalışması yerine 10 kişinin, 100 kişinin hatta 1000 kişinin yazılar yazmasını isteyerek bu konuda her türlü fedakarlıkları yapmaya hazırdırlar. Sizlere de Yaz Kazan kitabında bu sitelere ücretsiz üyelikler resimli olarak anlatılacak ve yazı yazma konusunda yine resimli olarak bilgiler verilecektir. Sitelerin tamamı Türkçe olup hiç zorlanmayacaksınız. Ayrıca dilerseniz haftalık ta ödemelerinizin tamamını kesinti yapılmadan alacaksınız.

İLKLERDEN OLUN ÇOK KAZANIN.

İlk defa uygulanacak bu sistemde ilklerden olmanız sizlere çok kazandıracaktır. Yazacağınız yazı sayılarında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Yani hergün istediğiniz kadar yazı yazabileceksiniz.

ÖDEMELERİ NASIL ALACAKSINIZ?

YALNIZCA YAZ KAZAN KİTABINA SAHİP OLANLAR YAZARKEN KAZANACAKLAR.

Bu kazanç yöntemi sadece Yaz Kazan kitabına sahip olanlar için geçerlidir. Belirttiğimiz sitelere sadece abone
üyelerimiz yazı yazabileceklerdir. Onun içindir ki bu kazanç sistemi sadece Yaz Kazan kitabına sahip olanlar için geçerlidir.

Bir çoğunuza bu olay saçma gelecek. Ancak tamamen gerçek bir iş ve gerçek bir kazançtır. Bunda hiç şüpheniz olmasın. Kazanmaya kitabı satın aldığınız an başlayacaksınız ve 1 hafta sonra ilk kazancınızı alacaksınız.

Bu kazançlar tamamen sizin elinizde olan kazançlardır. Oturun ve bildiklerinizi paylaşın. Kimseye dert anlatmadan, Üye edinme derdi olmadan, Satış yapmak zorunda kalmadan, Reklam izlemek Ya da izletmek zorunda kalmadan yalnızca kendi başınıza yapabileceğiniz bir iştir. Günde ortalama her yarım saatte bir yazı yazsanız ve 4 saat çalışsanız kazancınız 30-40 tl olacaktır. Bu kazançlar garanti olup, kimseyi kandırma olayımız yoktur.

Hemen şimdi ürünümüze sahip olup anında kazanmaya başlamak istiyorsanız acele edin ve ürünümüzü satın alın. Başka hiçbir yerde bulamıyacağınız fırsat şimdi önünüzde.

İŞTE MÜKEMMEL FIRSAT

Yaz Kazan Seti kısa bir süreliğine 69 tl olarak belirlenmiştir. Bir kereye mahsus ödeyeceğiniz ve başka hiçbir masrafı olmayan bu kazanç sistemi, sadece Yaz Kazan Setine sahip olanlar için geçerli olup, başka kullanıcılar sisteme kabul edilemeyeceklerdir. Bunun için sizin farkınız ve avantajınız olacaktır.

Satın alma işlemini kredi kartı veya havale üzerinden yapabilirsiniz. Ödeme
gerçekleşdiği anda indirme (download) sayfasına yönlendirileceksiniz. Indirme
sayfasından e-kitabı anında indirebileceksiniz. Havale ile yapılacak ödemelerde
havale işlemi tamamlandığı anda indirme ile ilgili bilgiler e-mail adresinize
gönderilecektir.

Visa ve Mastercard ile yapacağınız alışverişlerde 2 ile 12 taksit imkanı
bulunmaktadır

İşte linkimiz: (kopyala-yapıştır yapınız).

 

http://www.xticaret.com/xticaret/?1113_9485

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !